851 - Bordsdekorationer porslin

Föregående | Översikt | Nästa

775167

BORDSDEKORATIONER, 4 st., porslin, Italien, 1900-talets andra hälft, i form av citroner i pyramid, höjd ca 16-36 cm

Nagg

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik, Gamla kassan, Kök

775167 - 851 - Bordsdekorationer porslin
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (14 bud)
6115381
1 600
6102750
6102750
6097818
6097767

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.