850 - Kaffekannor Melitta porslin

Föregående | Översikt | Nästa

775166

KAFFEKANNOR, "Melitta", 10 st., porslin, Tyskland, 1900-talets mitt, glaserade i varierande färger, höjd ca 10-28 cm

Nagg

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Kök

775166 - 850 - Kaffekannor Melitta porslin
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (9 bud)
6083701
6089880
6083701
600
6088909
550
6083701
500

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.