849 - Gien porslin Frankrike

775164

GIEN, tallrikar, fat, skål, 10 dlr., porslin, Frankrike, 1900-talets mitt, dekor av fåglar och jakt, diameter ca 26-35, skålen (i form av en fågel), höjd 14, längd 23 cm

Mindre nagg

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik, Gamla kassan, Kök

849 - Gien porslin Frankrike

Budhistorik (12 bud)
0
3 600
6153270
3 600
6083209
3 400
6150834
3 200
6083209
1 300

Slutpris SEK:
3 600
372 EUR, 444 USD
Utropspris SEK: