468 - Flakonger ströare flaska dricksglas blått gl

Föregående | Översikt | Nästa

774995

FLAKONGER, 2 st., DRICKSGLAS, VINGLAS, FLASKA OCH STRÖARE, 2 st., blått glas, 1800-tal, flakonger, dricksglas och vinglas med gulddekor, ströarna med nysilverlock, flaskan med silverlock, flakongerna 13 cm, flaskan inkl. lock 21 cm

slitage nagg

Glas, Övrigt glas, Gamla kassan, Wedgewood salongen

774995 - 468 - Flakonger ströare flaska dricksglas blått gl
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (13 bud)
6123372
2 400
6116984
6116403
6116403
6116982
1 400

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.