573 - Jordglob ca 1900

774990

JORDGLOB, Terrestial Globe, CS HAMMOND & Co, New York, ställning i patinerad mässing, höjd ca 56, Ø 43 cm

Slitage, skador, smuts

Diverse, Gamla kassan, Biblioteket

573 - Jordglob ca 1900

Budhistorik (20 bud)
0
4 200
6101706
4 200
6154901
6101706
3 800
6151719
3 600

Slutpris SEK:
4 200
433 EUR, 517 USD
Utropspris SEK: