846 - Tekannor England flintgods

774965

TEKANNOR, 3 st., flintgods, England, 1800-tal, höjd ca 11-15 cm

Nagg

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Kök

Budhistorik (10 bud)
0
6161307
6160200
6160200
6158497
750

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK: