569 - Biblioteksstege England

Föregående | Översikt | Nästa

774961

BIBLIOTEKSSTEGE, betsad mahogny, metalldetaljer i mässing och lättmetall, 1900-tal, England, höjd ca 127, högsta steg 115 cm

Proveniens
Skottorps slott

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Biblioteket

774961 - 569 - Biblioteksstege England
Din e-postadress

Fråga
Skicka
569 - Biblioteksstege England

Budhistorik (18 bud)
6082994
3 400
6127375
3 200
6082994
6127374
2 800
6082994
2 600

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
3 400
350 EUR, 398 USD
Utropspris SEK:
8 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.