955 - Glassköljare 1800-tal

774958

GLASSKÖLJARE, 8 st., snarlika, klar glasmassa, 1800-tal, fasettslipad dekor, höjd ca 8, diameter 11 cm

Nagg, slitage

Glas, Övrigt glas, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

955 - Glassköljare 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
0
6131873
900
6157700
850
6131873
700
6084309
650

Slutpris SEK:
103 EUR, 123 USD
Utropspris SEK: