955 - Glassköljare 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

774958

GLASSKÖLJARE, 8 st., snarlika, klar glasmassa, 1800-tal, fasettslipad dekor, höjd ca 8, diameter 11 cm

Nagg, slitage

Glas, Övrigt glas, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

774958 - 955 - Glassköljare 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
955 - Glassköljare 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

6131873
700
6084309
650
6084309

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
700
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.