568 - Öronlappsfåtölj 1700-/1800-tal

774956

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, s k wingback chair, Queen Anne / rokoko, skuren bonad ek, textilklädsel, 1700-/1800-tal, höjd ca 124, sitthöjd 50 cm

Bruksslitage, omklädd i modern textil

Möbler, Fåtöljer, Gamla kassan, Biblioteket

Budhistorik (19 bud)
0
9 600
6155069
9 200
6150760
9 000
6155063
9 000
6150760
7 200

Slutpris SEK:
9 600
978 EUR, 1 183 USD
Utropspris SEK:
10 000