568 - Öronlappsfåtölj 1700-/1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

774956

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, s k wingback chair, Queen Anne / rokoko, skuren bonad ek, textilklädsel, 1700-/1800-tal, höjd ca 124, sitthöjd 50 cm

Bruksslitage, omklädd i modern textil

Möbler, Fåtöljer, Gamla kassan, Biblioteket

774956 - 568 - Öronlappsfåtölj 1700-/1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (6 bud)
6102747
550
6109249
500
6102747
450
6101823
6085694

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:
10 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.