844 - Krautheim Bavaria teservis

774954

TESERVIS, 22 dlr., porslin, Krautheim, Bavaria, Tyskland, 1900-talets mitt, bestående av: 7 koppar med fat, 12 assietter, tekanna, gräddkanna samt sockerskål

Nagg

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Kök

Budhistorik (1 bud)

0
600
6088151

Slutpris SEK:
600
62 EUR, 74 USD
Utropspris SEK: