844 - Krautheim Bavaria teservis

Föregående | Översikt | Nästa

774954

TESERVIS, 22 dlr., porslin, Krautheim, Bavaria, Tyskland, 1900-talets mitt, bestående av: 7 koppar med fat, 12 assietter, tekanna, gräddkanna samt sockerskål

Nagg

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Kök

774954 - 844 - Krautheim Bavaria teservis
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (1 bud)

6088151
2020-07-24 11:44:13

2020-08-22, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.