842 - Figurin porslin

Föregående | Översikt | Nästa

774948

FIGURIN, porslin, 1800-talets slut, i form av cirkusbjörn med apa, polykromt bemålad, höjd ca 15 cm

Lagning

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Kök

774948 - 842 - Figurin porslin
Din e-postadress

Fråga
Skicka
842 - Figurin porslin

Budhistorik (13 bud)
6115418
850
6115371
6115415
6115371
750
6115414
700

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.