840 - Kannor och gräddkannor i porslin

774942

KANNOR, GRÄDDKANNOR, 15 st, porslin, 18/1900-tal, av varierande tillverkare bland annat Höganäs, höjd ca 8-20 cm

Nagg, spricka

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Kök

Budhistorik (2 bud)

0
6161106
6118702

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK: