839 - Gräddkannor glas 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

774939

GRÄDDKANNOR, 14 st., glas, 1800-tal, "Rydberg" samt slipad dekor, höjd ca 9-18 cm

Nagg, smärre slitage

Glas, Övrigt glas, Gamla kassan, Kök

774939 - 839 - Gräddkannor glas 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (4 bud)

6124052
550
6118388
500
6124049
500
6118388

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.