838 - Porslin i form av frukt och grönsaker

774931

SKÅLAR MED LOCK, VAS, 9 dlr, porslin, i form av frukt, grönsaker och krabba, varierande tillverkare, 1900-tal, höjd ca 5-17 cm

Nagg

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Kök

Budhistorik (8 bud)
0
1 600
6161610
6154992
750
6161604
700
6154992
600

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK: