838 - Porslin i form av frukt och grönsaker

Föregående | Översikt | Nästa

774931

SKÅLAR MED LOCK, VAS, 9 dlr, porslin, i form av frukt, grönsaker och krabba, varierande tillverkare, 1900-tal, höjd ca 5-17 cm

Nagg

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Kök

774931 - 838 - Porslin i form av frukt och grönsaker
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (2 bud)

6101469
6093689

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.