566 - Stol England 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

774901

STOL, Regency / Sheraton, massiv bonad mahogny med skinnklädd sits, 1800-talets första hälft, höjd ca 92, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage, senare skinnklädsel

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Biblioteket

774901 - 566 - Stol England 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
566 - Stol England 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

6100219
2020-07-28 20:23:24

2020-08-21, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.