1342 - Miniatyrmålningar 2 st 1700-tal

774898

MINIATYRMÅLNINGAR, 2 st., 1700-talets slut, ovala, en föreställande en dam i profil, 5x4 cm; en föreställande en herre vid skrivbord, förgylld ram i träram, 9x7,5 cm

slitage den förstnämnda i fodral där locket saknas

Diverse, Samlarobjekt, Gamla kassan, Kassavalvet

Budhistorik (15 bud)
0
3 400
6164791
950
6135631
900
6155160
900
6135631
850

Slutpris SEK:
3 400
350 EUR, 398 USD
Utropspris SEK: