1342 - Miniatyrmålningar 2 st 1700-tal

Föregående | Översikt | Nästa

774898

MINIATYRMÅLNINGAR, 2 st., 1700-talets slut, ovala, en föreställande en dam i profil, 5x4 cm; en föreställande en herre vid skrivbord, förgylld ram i träram, 9x7,5 cm

slitage den förstnämnda i fodral där locket saknas

Diverse, Samlarobjekt, Gamla kassan, Kassavalvet

774898 - 1342 - Miniatyrmålningar 2 st 1700-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (6 bud)
6118945
550
6098688
500
6090521
450
6087604
6084986

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.