1341 - Miniatyrmålningar 2 st

774897

MINIATYRMÅLNINGAR, 2 st., 1800-talets början, ovala, en föreställande en ung man i uniform, en föreställande en dam, 4,5x3,5 resp. 7x6 cm

Enl uppgift på baksidan föreställande Krigsrådinnan Marie Louise af Segerström 1787-1867

slitage den första med spricka

Diverse, Samlarobjekt, Gamla kassan, Kassavalvet

1341 - Miniatyrmålningar 2 st

Budhistorik (8 bud)
0
2 800
6155133
650
6083344
600
6129354
600
6083344
550

Slutpris SEK:
2 800
285 EUR, 345 USD
Utropspris SEK: