1341 - Miniatyrmålningar 2 st

Föregående | Översikt | Nästa

774897

MINIATYRMÅLNINGAR, 2 st., 1800-talets början, ovala, en föreställande en ung man i uniform, en föreställande en dam, 4,5x3,5 resp. 7x6 cm

Enl uppgift på baksidan föreställande Krigsrådinnan Marie Louise af Segerström 1787-1867

slitage den första med spricka

Diverse, Samlarobjekt, Gamla kassan, Kassavalvet

774897 - 1341 - Miniatyrmålningar 2 st
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1341 - Miniatyrmålningar 2 st

Budhistorik (7 bud)
6083344
600
6129354
600
6083344
550
6092883
500
6083344

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
600
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.