1340 - Miniatyrmålningar 2 st

774893

MINIATYRMÅLNINGAR, 2 st., 1800-talets första hälft, ovala med förgyllda ramar, en föreställande en ung man, en infattad i en svart träram föreställande en man, målningarna 6,5x5 resp. 8x6,5 cm

slitage

Diverse, Samlarobjekt, Gamla kassan, Kassavalvet

1340 - Miniatyrmålningar 2 st

Budhistorik (12 bud)
0
6155914
950
6083341
900
6155163
900
6083341
700

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK: