1340 - Miniatyrmålningar 2 st

Föregående | Översikt | Nästa

774893

MINIATYRMÅLNINGAR, 2 st., 1800-talets första hälft, ovala med förgyllda ramar, en föreställande en ung man, en infattad i en svart träram föreställande en man, målningarna 6,5x5 resp. 8x6,5 cm

slitage

Diverse, Samlarobjekt, Gamla kassan, Kassavalvet

774893 - 1340 - Miniatyrmålningar 2 st
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1340 - Miniatyrmålningar 2 st

Budhistorik (9 bud)
6083341
700
6129359
650
6083341
600
6098692
550
6083341
500

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
700
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.