563 - Hög byrå England

Föregående | Översikt | Nästa

774891

BYRÅ, hög modell, s k tallboy, fanerad i betsad ek, 12 lådor med mässingshandtag, låslist, 1900-talets andra hälft, England, höjd ca 188, 55 x 40 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Biblioteket

774891 - 563 - Hög byrå England
Din e-postadress

Fråga
Skicka
563 - Hög byrå England

Budhistorik (22 bud)
6118404
6101327
6118402
1 900
6101327
1 600
6114103

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.