1338 - Charner med emaljmålning

774885

EMALJMÅLNING, infattad i ett innerlock med charner till dosa, förgylld metall, oval emaljmålning föreställande dam med hund, 6x4,7 cm

slitage

Diverse, Gamla kassan, Kassavalvet

Budhistorik (14 bud)
0
5 400
6157005
1 900
6165120
1 800
6157005
1 700
6165000
1 600

Slutpris SEK:
5 400
555 EUR, 632 USD
Utropspris SEK: