1338 - Charner med emaljmålning

Föregående | Översikt | Nästa

774885

EMALJMÅLNING, infattad i ett innerlock med charner till dosa, förgylld metall, oval emaljmålning föreställande dam med hund, 6x4,7 cm

slitage

Diverse, Gamla kassan, Kassavalvet

774885 - 1338 - Charner med emaljmålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (4 bud)

6098380
450
6089146
6087596
6080617

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.