561 - Howardsoffa

774872

SOFFA, Howardmodell, textilklädsel, lösa sitt- och ryggplymåer, svarvade framben med hjultrissor i mässing, K A Roos, 2000-tal, höjd ca 90, sitthöjd, 40, längd 155 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffor, Gamla kassan, Biblioteket

561 - Howardsoffa

Budhistorik (24 bud)
0
3 800
6150884
3 600
6157490
3 400
6150884
6152370
2 800

Slutpris SEK:
3 800
392 EUR, 468 USD
Utropspris SEK: