560 - Vitrinbord England

Föregående | Översikt | Nästa

774867

VITRINBORD, betsad mahogny, mässingsdetaljer, glas, öppningsbar skiva / lock med gångjärn,1900-tal, England, höjd ca 52, 100 x 59 cm

Bruksslitage, bärhandtag saknas

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Biblioteket

774867 - 560 - Vitrinbord England
Din e-postadress

Fråga
Skicka
560 - Vitrinbord England

Budhistorik (20 bud)
6133971
2 800
6128447
2 600
6124328
2 400
6092398
6086153

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
2 800
288 EUR, 328 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.