559 - Fåtölj med ottoman

774863

FÅTÖLJ och FOTPALL/ottoman, Howardmodell, lösa sitt- och ryggplyåer, textilklädsel, svarvade framben med hjultrissor i mässing, 2000-tal, höjd ca 82 sitthöjd 40 cm, ottomanens höjd ca 35, 80 x 50 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer, Gamla kassan, Biblioteket

559 - Fåtölj med ottoman

Budhistorik (23 bud)
0
6155110
1 900
6151632
1 800
6151632
1 700
6147824
1 600

Slutpris SEK:
308 EUR, 351 USD
Utropspris SEK: