466 - Basalt ware fat och vas

774786

FAT, VAS, 2 dlr., basalt ware, England, 1800-tal, fatet Wedgwood, höjd ca 5,5-11,5 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Wedgewood salongen

466 - Basalt ware fat och vas

Budhistorik (5 bud)
0
900
6117680
500
6089351
450
6101119
6089351

Slutpris SEK:
900
93 EUR, 105 USD
Utropspris SEK: