289 - Tallrikar flintgods 1700-tal

Föregående | Översikt | Nästa

774671

TALLRIKAR, 26 st., flintgods, 1700-talets slut, rokoko, konturerat brätte, diameter ca

Slitage, fläckar

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Matsalen

774671 - 289 - Tallrikar flintgods 1700-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (14 bud)
6098208
5 200
6081509
5 000
6083979
4 800
6081509
4 600
6082507
4 400

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
5 200
535 EUR, 609 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.