464 - Vaser fajans Holland

Föregående | Översikt | Nästa

774656

VASER, 1 par, fajans, Holland, 1700-tal, balusterformade, dekor i underglasyrblått, höjd ca 38 cm

Nagg

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Wedgewood salongen

774656 - 464 - Vaser fajans Holland
Din e-postadress

Fråga
Skicka
464 - Vaser fajans Holland

Budhistorik (17 bud)
6122107
1 300
6122048
6121319
6115549
6115549
900

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 300
134 EUR, 152 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.