462 - Figurin porslin 1700-tal

Föregående | Översikt | Nästa

774649

FIGURIN, rokoko, föreställande pojke med blommor, porslin, polykromt bemålad, troligen Marieberg, 1700-tal, höjd ca 12 cm

Lagningar

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Wedgewood salongen

774649 - 462 - Figurin porslin 1700-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (3 bud)

6112409
6086918
6081242

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.