460 - Basalt ware

Föregående | Översikt | Nästa

774631

KAFFEKANNA, TEKANNOR, GRÄDDKANNOR, 5 dlr., basalt ware, England, 1800-tal, höjd ca 9-19 cm

En tekanna med lagningar

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik, Gamla kassan, Wedgewood salongen

774631 - 460 - Basalt ware
Din e-postadress

Fråga
Skicka
460 - Basalt ware

Budhistorik (5 bud)
6094429
500
6098438
450
6094429
6098435
6094429

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.