458 - Basalt ware

Föregående | Översikt | Nästa

774616

GRÄDDKANNOR, SOCKERSKÅL, KAFFEKOPPAR MED FAT, 5 dlr., basalt ware, England, 1800-talets början, höjd ca 6-11 cm

smärre skador

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Wedgewood salongen

774616 - 458 - Basalt ware
Din e-postadress

Fråga
Skicka
458 - Basalt ware

Budhistorik (7 bud)
6108869
6083557
6083557
6108868
750
6083557

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.