456 - Basalt ware tekannor

Föregående | Översikt | Nästa

774608

TEKANNOR, 2 st., basalt ware, England, 1800-talets början, oval form, höjd ca 15, längd 25-26 cm

Nagg, ett lock med lagning

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Wedgewood salongen

774608 - 456 - Basalt ware tekannor
Din e-postadress

Fråga
Skicka
456 - Basalt ware tekannor

Budhistorik (21 bud)
6108867
1 700
6114575
1 600
6108867
6106358
1 400
6103198
1 300

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 700
175 EUR, 199 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.