455 - Basalt ware tekannor och sockerskål

Föregående | Översikt | Nästa

774602

TEKANNOR, SOCKERSKÅL, 3 dlr., basalt ware, England, 1800-talets början, en tekanna stämpelmärkt Davenport, höjd ca 10-17 cm

Nagg

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Wedgewood salongen

774602 - 455 - Basalt ware tekannor och sockerskål
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (3 bud)

6094421
6086788
6086788

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.