454 - Kannor porslin

Föregående | Översikt | Nästa

774565

KANNOR, 3 st., porslin, 17/1800-tal, varierande tillverkare och dekor, höjd ca 15-17 cm

Nagg, spricka

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Wedgewood salongen

774565 - 454 - Kannor porslin
Din e-postadress

Fråga
Skicka
454 - Kannor porslin

Budhistorik (7 bud)
6123260
6084659
950
6084659
6123258
750
6084659
650

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.