452 - Meissen kannor

774552

MEISSEN, kannor, 4 st., porslin, Tyskland, 17/1800-tal, varierande dekor, höjd ca 15-17 cm

Skador, lagningar

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Wedgewood salongen

452 - Meissen kannor

Budhistorik (18 bud)
0
1 400
6149006
1 400
6110773
1 300
6097619
6110771

Slutpris SEK:
1 400
143 EUR, 172 USD
Utropspris SEK: