452 - Meissen kannor

Föregående | Översikt | Nästa

774552

MEISSEN, kannor, 4 st., porslin, Tyskland, 17/1800-tal, varierande dekor, höjd ca 15-17 cm

Skador, lagningar

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Wedgewood salongen

774552 - 452 - Meissen kannor
Din e-postadress

Fråga
Skicka
452 - Meissen kannor

Budhistorik (17 bud)
6110773
1 300
6097619
6110771
6097619
6097832
950

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 300
134 EUR, 152 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.