687 - Tekanna flintgods Rörstrand

Föregående | Översikt | Nästa

774508

RÖRSTRAND, tekanna, flintgods, omkring år 1800, oval form, antikiserande dekor i relief, rakstämplad, höjd ca 16, längd 27 cm

Lagningar

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Sovrum

774508 - 687 - Tekanna flintgods Rörstrand
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (3 bud)

6115344
6099246
6085391

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.