286 - Marmeladskålar 2 st glas

774319

MARMELADSKÅLAR, 2 st., rutslipat glas, England/Irland 1800-talets första hälft, klotformade, höjd ca 14-15 cm

smärre nagg

Glas, Vaser, skålar, fat, Gamla kassan, Matsalen

Budhistorik (16 bud)
0
6154788
1 900
6157689
1 800
6154788
6153638

Slutpris SEK:
306 EUR, 370 USD
Utropspris SEK: