286 - Marmeladskålar 2 st glas

Föregående | Översikt | Nästa

774319

MARMELADSKÅLAR, 2 st., rutslipat glas, England/Irland 1800-talets första hälft, klotformade, höjd ca 14-15 cm

smärre nagg

Glas, Vaser, skålar, fat, Gamla kassan, Matsalen

774319 - 286 - Marmeladskålar 2 st glas
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (6 bud)
6108864
550
6119665
500
6108864
450
6119033
6108864

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.