442 - Vin/starkvinsglas 7 st udda

Föregående | Översikt | Nästa

774314

VIN/STARKVINSGLAS, 7 st., 1800-tal, olika i storlek, form och dekor, bl. a. graverad och rutslipad dekor, höjd 10-12,5 cm

slitage

Glas, Dricksglas, Gamla kassan, Wedgewood salongen

774314 - 442 - Vin/starkvinsglas 7 st udda
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (4 bud)

6116388
500
6101193
450
6101193
6084364

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.