832 - Terrin porslin KPM Berlin

Föregående | Översikt | Nästa

774288

KÖNIGLICHE PORZELLAN MANUFAKTUR, terrin, porslin, Tyskland, Berlin, 1800-tal, vit glasyr, med hänklar, höjd ca 26, längd 37 cm

Nagg

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Kök

774288 - 832 - Terrin porslin KPM Berlin
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik

2020-08-22, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.