830 - Terrin flintgods 1800-tal

774281

TERRIN, flintgods, 1800-talets början, med uppsvängda hänklar, höjd ca 23, längd 35 cm

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Kök

Budhistorik (20 bud)
0
1 700
6094441
6147302
1 400
6094441
1 300
6147245

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 209 USD
Utropspris SEK: