683 - Urna flintgods 1700-tal

Föregående | Översikt | Nästa

774069

URNA, flintgods, 1700-talets slut, gustaviansk, glaserad i blått, dekor av medaljong med porträtt i sepia, höjd ca 24 cm

Lagning

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Sovrum

774069 - 683 - Urna flintgods 1700-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
683 - Urna flintgods 1700-tal

Budhistorik

2020-08-22, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.