550 - Skodon

Föregående | Översikt | Nästa

774061

SKODON, 3 par; ridstövlar med stövelsträckare i trä, jodphurs/ridkängor med sporrar och stövelsträckar ei trä och mässing, samt träskor med präglad skinnöverdel, 1800-/1900-tal

Bruksslitage

Vintage Fashion, Väskor, accessoarer, Gamla kassan, Biblioteket, Diverse, Diverse

774061 - 550 - Skodon
Din e-postadress

Fråga
Skicka
550 - Skodon

Budhistorik (6 bud)
6119880
550
6081363
500
6119879
450
6081363
6101917

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.